LQP03TN5N6H02D
Číslo produktu DigiKey
490-6734-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6734-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6734-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQP03TN5N6H02D
Popis
FIXED IND 5.6NH 350MA 400 MOHM
Podrobný popis
5.6 nH Nestíněný Silná fólie Vodič 350 mA 400mOhm max. 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
LQP03TN5N6H02D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
400mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
14 při 500MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
4GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
500 MHz
Tolerance
±3%
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,013" (0,33mm)