LQP03TN4N7H02D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LQP03TN4N7H02D |
Popis | FIXED IND 4.7NH 350MA 400 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.7 nH Nestíněný Silná fólie Vodič 350 mA 400mOhm max. 0201 (0603 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LQP03TN4N7H02D Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 400mOhm max. |
Mfr | Q při kmitočtu 14 při 500MHz |
Řada | Samorezonanční kmitočet 4,4GHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 500 MHz |
Tolerance ±3% | Velikost / rozměry 0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,013" (0,33mm) |