LQP03HQ4N7H02D
Číslo produktu DigiKey
490-13943-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-13943-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-13943-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQP03HQ4N7H02D
Popis
FIXED IND 4.7NH 400MA 250 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 nH Nestíněný Silná fólie Vodič 400 mA 250mOhm max. 0201 (0603 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQP03HQ4N7H02D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
250mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
20 při 500MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
7GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
500 MHz
Typ
Silná fólie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0201 (0603 metrický)
Tolerance
±3%
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,017" (0,42mm)