LQP02HQ2N5W02L
Číslo produktu DigiKey
490-LQP02HQ2N5W02LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQP02HQ2N5W02LCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQP02HQ2N5W02L
Popis
FIXED IND 2.5NH 450MA 200 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 nH Nestíněný Tenkofilmový Vodič 450 mA 200mOhm max. 01005 (0402 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQP02HQ2N5W02L Modely
Kategorie
Q při kmitočtu
14 při 500MHz
Mfr
Samorezonanční kmitočet
9,5GHz
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Kmitočet indukčnosti - test
500 MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Tenkofilmový
Pouzdro
01005 (0402 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1005
Tolerance
±0,05nH
Velikost / rozměry
0,016" D x 0,008" Š (0,40mm x 0,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,013" (0,32mm)
Stínění
Nestíněný
Základní číslo produktu
Stejnosměrný odpor (DCR)
200mOhm max.