LQM21DH330M70L
Číslo produktu DigiKey
490-LQM21DH330M70LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQM21DH330M70LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-LQM21DH330M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQM21DH330M70L
Popis
FIXED IND 33UH 200MA 2.99 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µH Stíněný Vícevrstvý Vodič 200 mA 2,99Ohm max. 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
LQM21DH330M70L Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,99Ohm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
16MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Saturační proud (Isat)
80mA
Výška při usazení (max)
0,057" (1,45mm)