LQM21DH101M70L
Číslo produktu DigiKey
490-LQM21DH101M70LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQM21DH101M70LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-LQM21DH101M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQM21DH101M70L
Popis
FIXED IND 100UH 160MA 4.095 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Vícevrstvý Vodič 160 mA 4,095Ohm max. 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQM21DH101M70L Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
4,095Ohm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
8MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Typ
Vícevrstvý
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
805
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Saturační proud (Isat)
20mA
Výška při usazení (max)
0,057" (1,45mm)