LQM18DH470M70L
Číslo produktu DigiKey
490-LQM18DH470M70LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQM18DH470M70LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-LQM18DH470M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQM18DH470M70L
Popis
FIXED IND 47UH 180MA 3.32 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µH Stíněný Vícevrstvý Vodič 180 mA 3,32Ohm max. 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQM18DH470M70L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,32Ohm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
10MHz
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
603
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)
Saturační proud (Isat)
20mA