LQM18DH470M70L | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LQM18DH470M70L |
Popis | FIXED IND 47UH 180MA 3.32 OHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 19 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 47 µH Stíněný Vícevrstvý Vodič 180 mA 3,32Ohm max. 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LQM18DH470M70L Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 3,32Ohm max. |
Mfr | Samorezonanční kmitočet 10MHz |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 150°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 1 MHz |
Typ Vícevrstvý | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Indukčnost | Dodávaná velikost pouzdra 603 |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,037" (0,95mm) |
Saturační proud (Isat) 20mA | Základní číslo produktu |