LQH2MCN330K02L
Číslo produktu DigiKey
490-4049-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-4049-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-4049-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQH2MCN330K02L
Popis
FIXED IND 33UH 160MA 3.64 OHM
Podrobný popis
33 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 160 mA 3,64Ohm max. 0806 (2016 metrický)
Modely EDA/CAD
LQH2MCN330K02L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,64Ohm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
28MHz
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Pouzdro
0806 (2016 metrický)
Materiál - jádro
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)