LQH2MCN330K02L | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LQH2MCN330K02L |
Popis | FIXED IND 33UH 160MA 3.64 OHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 33 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 160 mA 3,64Ohm max. 0806 (2016 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LQH2MCN330K02L Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 3,64Ohm max. |
Mfr | Samorezonanční kmitočet 28MHz |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kmitočet indukčnosti - test 1 MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Pouzdro 0806 (2016 metrický) |
Materiál - jádro | Dodávaná velikost pouzdra 0806 (2016 metrický) |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Výška při usazení (max) 0,037" (0,95mm) |