LQH2MCN180K02L
Číslo produktu DigiKey
490-8391-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-8391-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-8391-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQH2MCN180K02L
Popis
FIXED IND 18UH 190MA 2.34 OHM
Podrobný popis
18 µH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 190 mA 2,34Ohm max. 0806 (2016 metrický)
Modely EDA/CAD
LQH2MCN180K02L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,34Ohm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
35MHz
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)