LQH2MCN100M52L
Číslo produktu DigiKey
490-4990-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-4990-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-4990-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQH2MCN100M52L
Popis
FIXED IND 10UH 200MA 2.96 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 200 mA 2,96Ohm max. 0806 (2016 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQH2MCN100M52L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,96Ohm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
60MHz
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Pouzdro
0806 (2016 metrický)
Materiál - jádro
Dodávaná velikost pouzdra
0806 (2016 metrický)
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)