LQH2MCN100M52L není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Würth Elektronik
Skladem : 1 548
Katalogový list
10 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 200 mA 2,96Ohm max. 0806 (2016 metrický)