LQG18HN4N7S00D
Číslo produktu DigiKey
490-1106-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1106-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1106-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQG18HN4N7S00D
Popis
FIXED IND 4.7NH 900MA 200 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 900 mA 200mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQG18HN4N7S00D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
200mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
12 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
6GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)