LQG15HS4N7C02D
Číslo produktu DigiKey
490-15126-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-15126-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-15126-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQG15HS4N7C02D
Popis
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
Podrobný popis
4.7 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 700 mA 160mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
LQG15HS4N7C02D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
160mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
6GHz
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,2nH
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)