LQG15HN5N6S02D
Číslo produktu DigiKey
490-1081-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1081-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1081-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQG15HN5N6S02D
Popis
FIXED IND 5.6NH 600MA 180 MOHM
Podrobný popis
5.6 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 600 mA 180mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
LQG15HN5N6S02D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
180mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
5,3GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)