LQG15HN2N7S02D
Číslo produktu DigiKey
490-1078-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1078-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1078-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQG15HN2N7S02D
Popis
FIXED IND 2.7NH 800MA 100 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.7 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 800 mA 100mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQG15HN2N7S02D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
100mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
6GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)