LQG15HN2N2S02D
Číslo produktu DigiKey
490-1077-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1077-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1077-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQG15HN2N2S02D
Popis
FIXED IND 2.2NH 900MA 90 MOHM
Podrobný popis
2.2 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 900 mA 90mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
LQG15HN2N2S02D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
90mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
6GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)