LQG15HN1N8S02D
Číslo produktu DigiKey
490-1076-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1076-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1076-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQG15HN1N8S02D
Popis
FIXED IND 1.8NH 900MA 80 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.8 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 900 mA 80mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQG15HN1N8S02D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
80mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
6GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)