GRM155R71H472KA01J
Číslo produktu DigiKey
490-8259-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-8259-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-8259-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM155R71H472KA01J
Popis
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Podrobný popis
4700 pF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM155R71H472KA01J Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)