GRM155R71C104KA88J | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | GRM155R71C104KA88J |
Popis | CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 0402 (1005 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | GRM155R71C104KA88J Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,022" (0,55mm) |