GRM155R6YA105KE11D
Číslo produktu DigiKey
490-10019-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10019-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10019-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM155R6YA105KE11D
Popis
CAP CER 1UF 35V X5R 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±10% 35V Keramický kondenzátor X5R 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GRM155R6YA105KE11D Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,024" (0,60mm)