GRM155D80E475ME47D
Číslo produktu DigiKey
490-10016-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10016-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10016-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM155D80E475ME47D
Popis
CAP CER 4.7UF 2.5V X6T 0402
Podrobný popis
4.7 µF ±20% 2,5V Keramický kondenzátor X6T 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM155D80E475ME47D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,024" (0,60mm)