GRM155D80E475ME47D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | GRM155D80E475ME47D |
Popis | CAP CER 4.7UF 2.5V X6T 0402 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.7 µF ±20% 2,5V Keramický kondenzátor X6T 0402 (1005 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | GRM155D80E475ME47D Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance ±20% | Tloušťka (max) 0,024" (0,60mm) |