GRM155D71A225ME15D
Číslo produktu DigiKey
490-10448-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10448-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10448-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM155D71A225ME15D
Popis
CAP CER 2.2UF 10V X7T 0402
Podrobný popis
2.2 µF ±20% 10V Keramický kondenzátor X7T 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM155D71A225ME15D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)