GRM152R60J105ME15D
Číslo produktu DigiKey
490-10006-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10006-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10006-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM152R60J105ME15D
Popis
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±20% 6,3V Keramický kondenzátor X5R 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GRM152R60J105ME15D Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,009" (0,22mm)