GRM033R71A103KA01D
Číslo produktu DigiKey
490-3194-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-3194-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-3194-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM033R71A103KA01D
Popis
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Podrobný popis
10000 pF ±10% 10V Keramický kondenzátor X7R 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM033R71A103KA01D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)