GRM033R61A225KE47D
Číslo produktu DigiKey
490-13227-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-13227-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-13227-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM033R61A225KE47D
Popis
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201
Podrobný popis
2.2 µF ±10% 10V Keramický kondenzátor X5R 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM033R61A225KE47D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,015" (0,39mm)