GRM033R60G474ME90D
Číslo produktu DigiKey
490-10405-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10405-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10405-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM033R60G474ME90D
Popis
CAP CER 0.47UF 4V X5R 0201
Podrobný popis
0.47 µF ±20% 4V Keramický kondenzátor X5R 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
GRM033R60G474ME90D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)