GRM033C80G224ME15D
Číslo produktu DigiKey
490-10389-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10389-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10389-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM033C80G224ME15D
Popis
CAP CER 0.22UF 4V X6S 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.22 µF ±20% 4V Keramický kondenzátor X6S 0201 (0603 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GRM033C80G224ME15D Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)