GRM022C71A103KE01L
Číslo produktu DigiKey
490-GRM022C71A103KE01LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-GRM022C71A103KE01LCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRM022C71A103KE01L
Popis
CAP CER 10000PF 10V X7S 01005
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF ±10% 10V Keramický kondenzátor X7S 01005 (0402 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GRM022C71A103KE01L Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
01005 (0402 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,016" D x 0,008" Š (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,009" (0,22mm)