GJM1555C1H150JB01D
Číslo produktu DigiKey
490-3117-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-3117-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-3117-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GJM1555C1H150JB01D
Popis
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
Podrobný popis
15 pF ±5% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
GJM1555C1H150JB01D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)