GJM0335C1H2R4BB01D
Číslo produktu DigiKey
490-17165-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17165-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17165-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GJM0335C1H2R4BB01D
Popis
CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0201
Podrobný popis
2.4 pF ±0,1pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
GJM0335C1H2R4BB01D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,1pF
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)