GJM0335C1E1R0WB01D
Číslo produktu DigiKey
490-10677-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10677-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10677-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GJM0335C1E1R0WB01D
Popis
CAP CER 1PF 25V C0G/NP0 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 pF ±0,05pF 25V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GJM0335C1E1R0WB01D Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Vysoká kv., Nízké ztráty
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,05pF
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)