ECASD41C686M040KA0
Číslo produktu DigiKey
490-ECASD41C686M040KA0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-ECASD41C686M040KA0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-ECASD41C686M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECASD41C686M040KA0
Popis
CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Podrobný popis
68 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 40mOhm 1000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECASD41C686M040KA0 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.6 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Kapacita
68 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
16 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm