DLW5BTM251SQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW5BTM251SQ2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW5BTM251SQ2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW5BTM251SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW5BTM251SQ2L
Popis
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mOhm
Modely EDA/CAD
DLW5BTM251SQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,197" Š (5,00mm x 5,00mm)
Typ filtru
Výkon, Vedení signálu
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Impedance při kmitočtu
250 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
5A