DLW5BTH501TQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW5BTH501TQ2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW5BTH501TQ2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW5BTH501TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW5BTH501TQ2L
Popis
CMC 2.5A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 500 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 27mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLW5BTH501TQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
27mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Výkon, Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,197" Š (5,00mm x 5,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Impedance při kmitočtu
500 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
2,5A