DLW43SH220XK2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW43SH220XK2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW43SH220XK2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW43SH220XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW43SH220XK2L
Popis
CMC 22UH 310MA 2LN SMD AEC-Q200
Podrobný popis
22 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 310mA DCR 600mOhm
Modely EDA/CAD
DLW43SH220XK2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
600mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška (max)
0,110" (2,80mm)
Indukčnost při kmitočtu
22 µH @ 100 kHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
310mA