DLW32SH510XF2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW32SH510XF2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW32SH510XF2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW32SH510XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW32SH510XF2L
Popis
CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
51 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 200mA DCR 700mOhm
Modely EDA/CAD
DLW32SH510XF2L Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
700mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
51 µH @ 100 kHz