DLW21SN181SQ2L | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DLW21SN181SQ2L |
Popis | CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 180 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | DLW21SN181SQ2L Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 350mOhm |
Výrobce Murata Electronics | Stejnosměrné jmenovité napětí 50V |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže Montáž na povrch |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm) |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,055" (1,40mm) |
Počet vedení 2 | Pouzdro Horizontální, 4 PC podložek |
Impedance při kmitočtu 180 Ohms @ 100 MHz | Základní číslo produktu |
Jmenovitý proud (max) 330mA |