DLW21HN670SQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-1063-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1063-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1063-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW21HN670SQ2L
Popis
CMC 330MA 2LN 67 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 67 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLW21HN670SQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,039" (1,00mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Impedance při kmitočtu
67 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
330mA