DLP2ADN241HL4L
Číslo produktu DigiKey
490-5158-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP2ADN241HL4L
Popis
CMC 80MA 4LN 240 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 240 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 4,75Ohm
Modely EDA/CAD
DLP2ADN241HL4L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4,75Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Impedance při kmitočtu
240 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
80mA