DLP2ADN161HL4L
Číslo produktu DigiKey
490-5156-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP2ADN161HL4L
Popis
CMC 100MA 4LN 160 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 160 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3,13Ohm
Modely EDA/CAD
DLP2ADN161HL4L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
3,13Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Impedance při kmitočtu
160 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
100mA