DLP2ADA900HL4L je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Panasonic Industry
Skladem : 3 667
Katalogový list
4 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 1,75Ohm
DLP2ADA900HL4L
Číslo produktu DigiKey
490-11096-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP2ADA900HL4L
Popis
CMC 120MA 4LN 90 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLP2ADA900HL4L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,75Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
120mA