DLP2ADA670HL4L
Číslo produktu DigiKey
DLP2ADA670HL4L-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP2ADA670HL4L
Popis
CMC 130MA 4LN 67 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 67 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 1,25Ohm
Modely EDA/CAD
DLP2ADA670HL4L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,25Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Impedance při kmitočtu
67 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
130mA