DLP2ADA350HL4L
Číslo produktu DigiKey
DLP2ADA350HL4L-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP2ADA350HL4L
Popis
CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 35 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLP2ADA350HL4L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Počet vedení
4
Pouzdro
0804 (2010 metrický), 8 přívodů
Impedance při kmitočtu
35 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
150mA