DLP11SN241HL2L
Číslo produktu DigiKey
490-5147-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP11SN241HL2L
Popis
CMC 100MA 2LN 240 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 240 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,38Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLP11SN241HL2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4,38Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0504 (1210 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
240 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
100mA