DLP11SN201HL2L
Číslo produktu DigiKey
490-5146-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5146-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5146-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP11SN201HL2L
Popis
CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 200 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3,88Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLP11SN201HL2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
3,88Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,036" (0,92mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0504 (1210 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
200 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
110mA