DLP11RN450UL2L | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DLP11RN450UL2L |
Popis | CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 45 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1Ohm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | DLP11RN450UL2L Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 1Ohm |
Výrobce Murata Electronics | Stejnosměrné jmenovité napětí 5V |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Způsob montáže Montáž na povrch |
Stav součásti Zastaralé | Velikost / rozměry 0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm) |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,024" (0,60mm) |
Počet vedení 2 | Pouzdro 0504 (1210 metrický), 4 přívodů |
Impedance při kmitočtu 45 Ohms @ 100 MHz | Základní číslo produktu |
Jmenovitý proud (max) 100mA |