DLP0NSN121HL2L je zastaralá a již se nevyrábí.
Murata Electronics
Skladem : 194 168
Katalogový list
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 120 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 4,75Ohm
DLP0NSN121HL2L
Číslo produktu DigiKey
490-5152-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP0NSN121HL2L
Popis
CMC 90MA 2LN 120 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLP0NSN121HL2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4,75Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,033" D x 0,026" Š (0,85mm x 0,65mm)
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
90mA